O hoteli

O hoteli

Dubno Eat & Sleep je hotel a reštaurácia, ktoré sa nachádzajú v centre mesta Nová Dubnica na Slovensku. Hotel ponúka moderné ubytovacie zariadenie a izby s klimatizáciou, satelitnou TV, minibarom a súkromnou kúpeľňou.

Okrem toho sú v hoteli k dispozícii rôzne služby a vybavenia, vrátane bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet, konferenčných miestností pre pracovné stretnutia a podujatia, parkoviska pre hostí a detského ihriska. Ďalšou výhodou hotela Dubno Eat & Sleep je, že ponúka svojim hosťom aj nabíjačky pre elektrické autá a e-biky. Takisto má hotel sklad pre bicykle, kde si hostia môžu uskladniť svoje bicykle počas pobytu. Tieto doplnkové služby sú ideálne pre návštevníkov, ktorí chcú počas svojho pobytu využiť možnosti cykloturistiky.

Reštaurácia Dubno Eat & Sleep ponúka svojim návštevníkom široký výber jedál z tradičnej i medzinárodnej kuchyne, ktoré sú pripravované z čerstvých a kvalitných surovín. Interiér reštaurácie je moderný a príjemný, čo robí z Dubno Eat & Sleep ideálne miesto pre rodinné obedovanie, romantické večere alebo pre stretnutia s priateľmi.

Vzhľadom na svoju výbornú polohu a vynikajúce vybavenie je Dubno Eat & Sleep skvelou voľbou pre návštevníkov, ktorí hľadajú kvalitné ubytovanie a jedlo v centre mesta.

Apollo s.r.o, P.Jilemníckeho 789 Nová Dubnica, 018 51, IČO: 50 026 402, DIČ: 2120171790, IČ DPH: SK 2120171790